10 Adet M4 Vida Konu Hex Soket Karbon Çelik Topu Bahar Pistonları Mekanik Cihazlar için Set, Kelepçeleri, Otomatik Makineler (M410 (10 ADET))
  • Son

10 Adet M4 Vida Konu Hex Soket Karbon Çelik Topu Bahar Pistonları Mekanik Cihazlar için Set, Kelepçeleri, Otomatik Makineler (M410 (10

₺ 17.97

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【KARBON ÇELİK MALZEME】 Yay pistonu, aşınmaya dayanıklı, sağlam ve dayanıklı özelliklere sahip karbon çelik malzemeden yapılmıştır ve uzun ömürlüdür. 【GENİŞ UYGULAMA】 Bilyalı Piston Seti hayatımızda ve işimizde yaygın olarak kullanılmaktadır, mekanik cihazlar, kelepçeler, kalıplar ve otomatik makineler vb.İçin çok uygundur. 【HASSAS TASARIM】 Bilyalı piston seti profesyonel üretim ile işlenir, hassas tasarıma sahiptir, basınç ve doğru konumlandırma sağlamak için mükemmel parçalardır. 7. KOLAY YÜKLEMEK İÇİN bu yıl çelik topu pompa kurulumu kolay, aslında eskisinin yerine veya zarar görmüş olabilir, ve tamamen özgün bir maç olabilir.Mühendisler genellikle bu pistonu montaj ve diğer işlerde kullanırlar. 【10 ADET】Birçok proje için kullanabileceğiniz bir sette toplam 10 adet bilyalı piston vardır, seçmeniz için dört tip vardır : M4 * 6, M4 * 8, M4 * 10, M4 * 12 (isteğe bağlı).Özellikler : Karbon çelik malzemeden yapılmış, bu bilyalı pistonlar sağlam ve dayanıklıdır.Mekanik cihazlar, kelepçeler, kalıplar, otomatik makineler vb.Için yaygın olarak uygulanabilir.Basınç ve doğru konumlandırma sağlamak için mükemmel parçalardır.Kurulumu kolay ve kullanımı rahat.Bir sette, birçok proje için kullanabileceğiniz toplam 10 adet bilyalı piston bulunmaktadır.Şartname : Malzeme : Karbon çeliği Tip : M4*6, M4*8, M4*10, M4*12 (İsteğe bağlı) Miktar : 10 adet Ağırlık : 6g / 0.2 oz(yaklaşık.) Paket listesi : 10 * Top Pistonları.