Bebek Şezlong Yatak, Çok Fonksiyonlu Bebek Yuva, Taşınabilir 100 % Yumuşak Pamuk Bebek Beşik Beşik Nefes, Yatak Odası Seyahat için(0-24months) (E)
  • Son

Bebek Şezlong Yatak, Çok Fonksiyonlu Bebek Yuva, Taşınabilir 100 % Yumuşak Pamuk Bebek Beşik Beşik Nefes, Yatak Odası Seyahat için(0-24months)

₺ 136.20

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Güvenli ve Nefes Alabilen Tasarım : Annenin sıcak rahim tasarımını benimseyen baby co sleeper, bebeğe yumuşak, nefes alabilen ve bebeğin hassas cildi için güvenli olan %100 PP pamuklu dolgudan yapılmış tam bir güvenlik hissi verir.Bebeğinizle Birlikte Büyüme : Bebek beşiğinin uçları tamamen açılabilir, yan uyuyan bebeğinizle birlikte büyür,boyutu daha büyük hale getirmek için tamponların ucundaki kabloyu gevşetin, tamponların uçları tamamen açılabilir.Seyahat için taşınabilir : Bebek yuvasının boyutu yaklaşık 90x50x12 cm / 35. 4x19.7x4.7 inçtir ve sadece 3.3 lbs(1.5 kg) ağırlığındadır.0-24 Month bebek için uygundur.Hafif tasarımı ve rahat yatağında taşınabilir bir bebek olması gerekir beşik yapmak işler. 360 Derece Koruma : 360 derece koruyucu bebek yuvası yan korkuluk tasarımı, bebeğinizin uyku güvenliğini koruyarak bebeğin yataktan yuvarlanmasını önler, derin kontur çiti güvenli bir alan sağlar.Yıkama Talimatları : Çıkarılabilir ve yıkanabilir bir bebek yuvası kapağı ile birlikte gelir.Tamponun nadiren yıkanması gerekir.tüm yuvayı veya kapağı çamaşır makinesinde 40 °C'de yıkayın; yuvayı kurutmayın; yatağı elle yıkayın, düz bir yüzeyde kurutun.Bebek Şezlong Yatak, Çok Fonksiyonlu Bebek Yuva, Taşınabilir 100 % Yumuşak Pamuk Bebek Beşik Beşik Nefes, Yatak Odası Seyahat için (0-24months) Özellikleri : 1. Baby nest pod, 0-24 aylık bebeklerin uyuması için güvenli ve yastıklı bir yer sağlar ve küçük insanların yere yuvarlanmasını engelleyen yerleşik hava geçirgen tekstil tamponları sayesinde. 2. Bebek kapsülü, yenidoğana yeni dünyada rahat bir güvenlik hissi verir. 3. Güzel yay : Kuyruktaki güzel yay çiti sabitler ve bebeği daha iyi korur. 4. Gizli fermuar : Tasarım gizli bir fermuara sahiptir ve beşik temizlik için çıkarılabilir. 5. Ayarlanabilir Boyut-Bebek büyüdüğünde, iskeledeki tokayı açarak bacaklarına daha fazla yer açabilirsiniz. 6. Çok amaçlı : Bebek yuvasını beşik, seyahat yatağı,bebek yatağı,yenidoğan yastığı olarak kullanın, istasyonu değiştirin veya dinlenmek için evin etrafında hareket edin, bebeği daha güvenli ve daha rahat hissettirin.Şartname : Ağırlık : 3.3 lb/1.5 kg Malzeme : Pamuk Fonksiyon : Ayrılabilir Fit için : 0-2 Yaşında Boyutu : 90x50x12 cm/35.4x19.7x4.7 inç.