JNIAP Kaplumbağa Sevgilisi Hediye Kaplumbağa Kozmetik Seyahat makyaj çantası Sadece Bir Kız Seviyor Kaplumbağalar Makyaj Fermuar Kılıfı Deniz Okyanus Hediye (Seviyor Kaplumbağalar Çanta-BL)
  • Son

JNIAP Kaplumbağa Sevgilisi Hediye Kaplumbağa Kozmetik Seyahat makyaj çantası Sadece Bir Kız Seviyor Kaplumbağalar Makyaj Fermuar Kılıfı

₺ 44.67

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤Kaplumbağalar Çantası sea Bu deniz hayvanı temalı kanvas çanta,”Kaplumbağaları Seven Sadece Bir Kız " tırnaklarına kazınmıştır.Kadın kızlar için bir kaplumbağa hayvanı hediyesidir. ♦ Çok fonksiyonlu Kese ♦ Kese sadece makyaj çantası olarak değil, aynı zamanda seyahat veya evde elektronik aksesuar organizatörü, kalem çantası ve diğer çeşitli eşyalar olarak da kullanılabilir storage.At aynı zamanda, tüm eşyalarınızı güzel ve düzenli tutacak, böylece her şeyi aramak zorunda kalmayacaksınız zamanı. Material Malzeme : Zarif çanta tuvalden yapılmıştır ve suya dayanıklı, güçlü ve dayanıklıdır.sağlam fermuar, güzellik ürünlerinizin çantadan düşmesini önleyebilir. Size Boyut ve Depolama Alanı❤7.48’*6.49’*1.77’.Boyut makyaj ve kırtasiye için uygundur.Çanta günlük makyajınızı tutacak kadar büyüktür ve ayrıca mücevher,kadınsı hijyen ürünleri,uçucu yağ,tuvalet malzemeleri ,cep telefonu ve diğer küçük eşyaları da saklayabilir. Lightweight Lıghtweıght bag Çanta taşınabilir ve hafif olduğu için her yere taşınması kolaydır, geziler veya seyahat için çok uygundur. /.