Saç Tedavisi Aplikatör Kafa Derisi Tedavisi Aplikatör, Yumuşak Kafa Derisi Aplikatör Olağanüstü ABS Alaşım Huni ile Kadınlar için Erkekler için Tıp için(mavi)
  • Son

Saç Tedavisi Aplikatör Kafa Derisi Tedavisi Aplikatör, Yumuşak Kafa Derisi Aplikatör Olağanüstü ABS Alaşım Huni ile Kadınlar için Erkekler

₺ 27.57

Sayısı
İşlenmemiş

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Çoklu Fonksiyonlar : İlaç doğrudan kafa derisine uygulanabilir ve etki dikkat çekicidir, ilaç tasarrufu sağlar ve kafa derisine masaj yapar.Zarif Detaylar : C şekilli dikiş tasarım, rahatsızlık olmadan, hiçbir tahriş, ve kullanımı rahat.Yüksek Kaliteli Tasarım : Ölçülebilir, sızıntı yok, aplikatörün dış tarafında 5ml, 10ml, 15ml ölçekler işaretlenmiştir.Rahat Kullanım : Küçük bir huni ile ilacı dökmeniz daha uygundur ve iyi ve hassas tasarım sıvının sızmamasını sağlar.Kafa derisine Zarar vermez : Yüksek kaliteli plastik ve pas içermeyen alaşımdan yapılmış, korozyona dayanıklı, paslanması kolay değil ve kirlenmesi kolay değil.Özellik : 1. Kafa derisine Zarar vermez : Yüksek kaliteli plastik ve pas içermeyen alaşımdan yapılmış, korozyona dayanıklı, paslanması kolay değil ve kirlenmesi kolay değil.2. Zarif Detaylar : C şekilli dikiş tasarım, rahatsızlık olmadan, hiçbir tahriş, ve kullanımı rahat.3. Çoklu Fonksiyonlar : İlaç doğrudan kafa derisine uygulanabilir ve etki dikkat çekicidir, ilaç tasarrufu sağlar ve kafa derisine masaj yapar.4. Yüksek Kaliteli Tasarım : Ölçülebilir, sızıntı yok, aplikatörün dış tarafında 5ml, 10ml, 15ml ölçekler işaretlenmiştir.5. Rahat Kullanım : Küçük bir huni ile ilacı dökmeniz daha uygundur ve iyi ve hassas tasarım sıvının sızmamasını sağlar.Kullanım Şekli : aplikatör derisi şurubu uygun miktarda eklemek, ve gerekli amount Specification : Öğe Türü : saç Derisi Applicator Material : ABS, Alaşım Paket Listesi : 1 x Tıp Applicator1 x x Funnel1 Sprey Bottle1 x Damlalık uygulanan kadar aplikatörü hafifçe kafa derisi tarak izin Önerilir.

Item Type:
Scalp Applicator
Material:
ABS, Alloy
Package List:
1 x Medicine Applicator :
1 x Funnel :
1 x Spray Bottle :
1 x Dropper :